Kredi Kartı İle ePayCode

epaycode-www-sanalkartlar-comSanalkart kullanmak istiyorsanız sizlere ePayCode önerebiliriz.İstediğiniz tutarda ePayCode alarak bahis sitelerinde veya alışverişlerinizde güvenle kullanabilirsiniz.Bunun için kişisel bilgilerinize ihtiyaç duyulmaz, herhangi bir üyelik gerekmez ve kart aidatı gibi ücretler alınmaz.Resmi Sanalkart Satış Bayisi www.sanalkartlar.com sitesinde kredi kartınız ile hızlı ve güvenli bir şekilde ihtiyacınız olan tutarda ePayCode Sanalkart alarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.ePayCode Sanalkart size hemen kod olarak gönderilmektedir.

Temizlik Şirketleri

Ars temizlik, yılların deneyimi ve birikimi ile çalışmalarını yürüten, İstanbul merkezli temizlik şirketlerinden biridir. Genç ve dinamik kadrosu ile yürütülen temizlik çalışmaları, sizlerin her hassasiyetinize önem veren bir özenle yerine getirilecektir. Birçok alanda temizlik hizmetlerini yerine getiren Ars Temizlik, bu konuda profesyonel bir hizmet sunan uzman temizlik şirketlerinden biri olarak öne çıkmaktadır. Ars Temizlik; titiz, özverili, saygılı ve güvenilir bir ekiple çalışan; alanında profesyonelleşmiş bir firma olarak, başarılı çalışmaları ile her zaman sizin güveniniz ve desteğinizi alan bir kuruluş. Continue reading

antalya avukat

www-gunes-gunes-av-tr-antalya-avukat Ulusal ve uluslararası alanda 1999 yılından beri antalya avukat olarak güneş hukuk bürosu hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetleri vermeye devam etmektedir.Güneş Hukuk Bürosu, yerli ve yabancı yatırımcıların Türkiye’ de yapmış oldukları yatırımlarda kurumsal açıdan da danışmanlık hizmeti vererek hukuki ilişkiler kurulurken ortaya çıkabilecek muhtemel sorunları, hukukun genel prensiplerine uygun uzlaşma yöntemleriyle çözümlemekte koruyucu hukuk mekanizmasını işletmektedir.
Continue reading

Su Deposu Ve Su Deposu Çeşitleri

Su Deposu Ve Su Deposu Çeşitleri

Herkesin bildiği kadarıyla bütün canılar için hayati önem taşımaktadır. Hayatın her alanında en büyük ihtiyaçlardan birisi olan suyun depolanması da çok önemlidir. Bu yüzden suların temiz ortamlarda depolanmaları için su deposu üretimim yapmaktayız.

İster evlerinizde ister iş yerlerinde endüstriyel su ihtiyaçların karşılanabilmesi için su deposu çok önemli bir tercihtir. Ayrıca su deposu ürünlerimiz birçok maddeden üretilmektedir. Continue reading

Muhafazakar Tatil

untitled-1İslami yaşayış tarzıyla örtüşen bir tatil geçirmek isteyenlerin hizmetine sunulan muhafazakar tatil konseptli İslami oteller, sizlerin hassasiyeti için oluşturulmuş. Doksanlı yılların ikinci yarısından itibaren sayılarında oldukça artış görülen İslami oteller, belli bir yaşayış biçimine hitap etmektedir. Ailece tatil yapıp; güneş, deniz ya da termal sular gibi doğanın nimetlerinden yararlanmak isteyenler için muhafazakar tatil oldukça büyük bir boşluğu doldurmaktadır.

Bilhassa bayanlara özel plaj ve havuzlarıyla dikkat çeken bu alternatif oteller, ailenizin her ferdinin eğlenerek vakit geçirebileceği donatılara sahip. Muhafazakar hanımların çekinmeden denize girebileceği bu özel plajlar, dışardan kimsenin göremeyeceği şekilde korunaklı yapılmış olmakla birlikte dışardan kamera, cep telefonu gibi kayıt ya da görüntü alınabilecek hiçbir cihazın içeriye sokulmasına izin verilmemektedir. Aynı şekilde otel tesislerinin içerisinde yer alan bayanlara özel plajlarda da aynı kurallar geçerli olacaktır. Belli bir yaşın üzerindeki erkek çocukları da bu havuz ve plajlara alınmamaktadır. Continue reading

Eta Kış Bahçesi

12Kış bahçesi  sistemleri son zamanlarda oldukça fazla tercih edilen sistemlerin başında gelmektedir. Özellikle son yıllarda yapımı giderek artan Kış bahçesi sistemlerini yaptırarak sizler kendinize özel olarak bir yaşam alanına sahip olma fırsatını bulmuş olacaksınız.

Özellikle evinizin bir yerinde son derece müsait bir alan bulunmasına rağmen halen bu alandan bir Kış bahçesi sistemi yaptırmadıysanız ETA Yapı ile iletişime geçerek bu alanda sizlerde yardım alma fırsatını yakından bulmuş olacaksınız. Özellikle Kış bahçesi sistemi kurdurarak sizlere özel olarak sunulan bu alanlardan faydalanma fırsatını yakalamış olacaksınız.

Continue reading

Google 17. doğum gününü kutluyor

Google doğum gününü kutluyor. İyi ki doğdun Google!

Teknoloji devi Google bu kez kendisini doodle yaptı. Google, anasayfa için hazırladığı doodle’la 17. doğum gününü kutluyor. Google bir garajda, Stanford Üniversitesi öğrencileri olan Larry Page ve Sergey Brin tarafından 4 Eylül 1998 tarihinde kuruldu.

19 Ağustos 2004’te halka arz edilen Google yaklaşık bir yıl sonra 27 Eylül 2005’te rekor bir indeks sayısına ulaştı. Google elde edilen rekor indeks sayısının şerefine doğum gününü 2005’ten beri 27 Eylül’de kutlamaya başladı.

google dogumgünü2

Google’ın kuruluşu

Google’ın kuruluş süreci 1996 Ocak ayında Kaliforniya’daki Stanford Üniversitesi’nde doktora öğrencileri olan Larry Page ve Sergey Brin’in araştırma projesiyle başladı.

Page ve Brin yeni oluşturdukları arama motoruna ilk olarak “BackRub” ismini koymuştu, çünkü siteler için geri bağlantıların kontrol edilmesinin önemini tahmin edebiliyorlardı. Ancak daha sonra, “googol” sözcüğü üzerinde orijinal bir imlâ değişikliği yapılarak, bu arama motoru Google olarak adlandırıldı. Google arama motoruyla insanlara büyük bir bilgi kaynağının sunulduğunu belirtmek için bu isim konulmuştu, çünkü googol on üzeri yüz rakamını ifade ediyordu.

Başlangıçta Google; Stanford Üniversitesi’nin alt-alan adı olarak google.stanford.edu alan adını kullandı. Bugün kullandığı alan adını 15 Eylül 1997’de etkinleştirdi ve 4 Eylül 1998’de Google şirketi resmen kuruldu.

Hurdacı

Hurdacı Smshurda

Tüketimin hat safhaya ulaştığı günümüz dünyasında geri dönüşümün önemi de tüketim atıklarının artışına paralel olarak artış göstermektedir. Geri dönüşümün, doğal kaynaklar adına önemini fark edenler tüketim atıklarını hurdacı olarak adlandırılan firmalar aracılığıyla dünyaya kazandırmaktadır. Ulusal çapta, ekonomiye büyük etkisi olan hurdacı veya yıkımcılar geri dönüşüm temel taşları olmayı başarmıştır. Geri kazanımı sağlayan bu firmalar içerisinde ekonomiye büyük katkıları olmasıyla tanınan Sms Hurda, yıkımcı işlerinde uzun yıllardır hizmet gösteren bir firma olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Hurdacı

Hurdacı

Sms Hurda, profesyonel ekibi ve gelişmiş teknik malzemeleriyle hizmet vermektedir. Bugüne kadar binlerce yıkım operasyonunda görev alan Hurdacı ekibi, ülkemizin birçok ilinde hizmet vermektedir. Denizli merkezli bir firma olan Sms Hurdacı, uygun fiyatlarıyla da bir adım öne çıkmaktadır. Uygun fiyatlar, alanında yeterli donanıma sahip ekipler, çevreye zarar vermeden yapılabilecek bir yıkımcı ve daha fazlası Hurdacı ile tüm Türkiye’de. Söküm ve yıkım işlerinde ger dönüşümü temel edinen Sms Hurdacı ile siz de yasal belgelerle desteklenen yıkımlara imza atabilirsiniz.

Binlerce metrekare başarılı yıkıma imza atan Sms Hurda size bir tık kadar yakın. Siz de tüm yıkımcı işlemleriniz için detaylı bilgi almak ve Sms Hurdacı farkıyla yıkım gerçekleştirmek için smshurda.com’u ziyaret edebilirsiniz. Sms Hurda’nın onlarca büyük çaplı yıkım referansına da smshurda.com ile ulaşabilirsiniz. İnşaat yıkımlarından arda kalan tüm geri dönüşüm çeşitleri hakkında bilgi alabilir, Sms Hurda‘ya ulaşabileceğiniz telefon numaralarını edinebilirsiniz. Bugüne kadar yıkımı sağlanmış onlarca yıkım alanı hakkında da fotoğraflara smshurda.com aracılığı ile erişebilirsiniz. Denizli hurdacı arasında en çok tercih edilen, alanda profesyonel hizmet veren Sms Hurdaya ulaşmak size sadece bir tık kadar uzak. Siz de Sms Hurda farkıyla geri dönüşüme katkıda bulunun. Kalorifer kazanı sökümlerini ve daha birçok yıkım ve söküm işinize Sms Hurda kalitesiyle yaşayabilirsiniz.

sigaranın uzunlugu

Biraz Yavaşla….

sigaranın uzunlugu

sigaranın uzunlugu

Resimde sigaranın uzunluğu hayat yolumuzun uzunluğu olarak tasvir edilmiş. Renginin beyaz olmasından dolayı kar benzetmesi kullanılmış ve kar yolunu kullanan kayakçı kullanılarak genel hatlar tamamlanmış.

Resmin bize anlattığı ise sigara içtikçe aslında hayat yolumuzu yok ediyoruz. Her çekişimizde her nefes alışımızda biz sona doğru giderken sonu da kendimize doğru yaklaştırıyoruz. Her nefeste yaşanacak bir anı kaybediyoruz. Belki mutlu belki hüzünlü bir an. Ama biz onu göremiyoruz. Çünkü kendimiz sigarayı her yaktığımızda kendi yolumuzu yakıyoruz.

Aslında sadece kendi yolumuz da değil bizi sevenlerin yolunu da yakıyoruz. Çocuklarımız annelerimiz babalarımız eşlerimiz… Belki biz ölüme biraz daha yaklaşıyoruz bunu umursamıyoruz. Ancak onlarda sizin ölümünüze biraz daha yaklaşıyor onlar buna hazır mı? Kendiniz için değil onlar için bırakın sigarayı.

 

http://mgn.me/NqWT

Vali Mutlu Twitter Takipçisi Liseli Gençleri Misafir Etti

Hüseyin Avni MUTLU

Hüseyin Avni MUTLU

Twitter hesabındaki takipçileri ile sürekli görüşen ve onların sözlerini her zaman ciddiye alarak cevap veren zaman zaman takipçilerini gruplar halinde evinde kabul eden İstanbul Valisi Hüseyin Avni MUTLU liseli gençlerden sıklıkla iletişim kurduğu bir gurup genci evinde kabul etti.

Vali mutlu Twitter hesabından kendileriyle sıklıkla görüştüğü 28 öğrenciyi evinde kabul etti. Gençlerle sıcak sohbet eden Vali Mutlu Havuzlu bahçede gençleri minderlere oturtarak onların sorularını yanıtladı.

Vali mutlu gençlerin sorularını yanıtladığı gibi kendisi de gençlerin ders durumları ile alakalı sorular sorarak onları sıkıştırdı. Liseli gençleri eşi Gül Mutlu ile karşılayan Vali mutlu her biriyle de ayrı ayrı fotoğraf çektirdi.