Vodafone Haewei Ascend P6 Yeni Üretim

Vodafone Haewei Ascend P6 Yeni Üretim

Vodafone Haewei Ascend P6 Yeni Üretim

Vodafone Haewei Ascend P6 Yeni Üretim

Dünyanın en iyi akıllı telefon arasında seçilen haewei 2013 tüketicilerin ödülüne layık görülmüştür. Bunun başlıca sebepleri arasında Vodafone tarafından Türkiye’ye satışa sunulmasıyla başlanmıştır. İşlemci olarak baktığımızda dört çekirdekli 1.5 GHZ hızında ve 2 GB ana bellek ile beraber, kendi içinde de 8 GB depolama alanı bulunmaktadır. Ayrıca 32 GB arttırabilme hafızasına sahiptir. Diğer bir özelliği olarak akıllı telefonunun çift kamera özelliği olarak 8 megapiksel fotoğraf çekebilme vardır. Bu sayede hem hız hem de video çekme kabiliyet olma özelliği ile göz kamaştırmaktadır. LCD ekran teknolojisi ile beraber dokunmatik ekran boyutu 720×1280 piksel çözünürlüğe sahiptir. Android işletim sistemi de ayrıca bu cihazda kullanılmaktadır.

Vali Mutlu Twitter Takipçisi Liseli Gençleri Misafir Etti

Hüseyin Avni MUTLU

Hüseyin Avni MUTLU

Twitter hesabındaki takipçileri ile sürekli görüşen ve onların sözlerini her zaman ciddiye alarak cevap veren zaman zaman takipçilerini gruplar halinde evinde kabul eden İstanbul Valisi Hüseyin Avni MUTLU liseli gençlerden sıklıkla iletişim kurduğu bir gurup genci evinde kabul etti.

Vali mutlu Twitter hesabından kendileriyle sıklıkla görüştüğü 28 öğrenciyi evinde kabul etti. Gençlerle sıcak sohbet eden Vali Mutlu Havuzlu bahçede gençleri minderlere oturtarak onların sorularını yanıtladı.

Vali mutlu gençlerin sorularını yanıtladığı gibi kendisi de gençlerin ders durumları ile alakalı sorular sorarak onları sıkıştırdı. Liseli gençleri eşi Gül Mutlu ile karşılayan Vali mutlu her biriyle de ayrı ayrı fotoğraf çektirdi.

BilgiAtlasi.Com | Paylaştıkça Çoğalan Bilgi

Her alandan her konu ile ilgili 100 lerce 1000 lerce makale tanıtım yazısı servisler anlatımlar haberler videolar yazılar eğitimler sosyal medya da öne çıkan paylaşımlar ve daha fazlası