Futbol Takımlarının Büyüklükleri

4 büyük takımın gündeminde

Futbol Takımlarının Büyüklükleri

Futbol Takımlarının Büyüklükleri

Son transfer dönemlerinde dört büyük takımın listesinde yer alan, önceki gün Ankaragücü’yle sözleşmesini feshettikten sonra, 4 büyük takımda somut teklif alan başarılı orta saha oyuncusu Özgür Çek, kendisi adına 2-3 gün içerisinde her şeyin netleşeceğini ve kararını profesyonelce vereceğini söyledi.

 

4 BÜYÜK TAKIMLA GÖRÜŞMELER DEVAM EDİYOR

 

Radyospor’da Özgür Sancar’ın canlı yayın konuğu olan genç futbolcu, “Sözleşmemi feshettikten sonra beni tabii ki arayanlar oldu. 4 büyük takımla görüşmeler devam ediyor. Ancak şu anda ne olacağını bilmiyorum. Bugün görüşmeler daha da yoğunlaşacak. Önümüzdeki 2-3 gün içerisinde her şey netleşir.  Oynayabileceğim bir yere gitmek istiyorum. Bunun için de iyi karar vermek zorundayım.  Şu anda serbest bir futbolcuyum ve bir protokol ya da prensip anlaşımsa yapabilirim” dedi.

 

FENERBAHÇE ALTYAPISINDAN YETİŞMİŞ OLMAM TERCİHİMİ ETKİLEMEZ

 

Transferine duygusal açından bakmadığını dile getiren Özgür Çek, “Olaylara duygusal olarak bakmıyorum. Kesinlikle oynayabileceğim bir yere gitmek istiyorum. Fenerbahçe altyapısından yetiştiğim için Fenerbahçe’ye gitmek gibi bir düşüncem olsaydı, Fenerbahçe’yle yaptığımız son maçta  maçta 2 tane gol attırmıştım. O maça çıkmayabilirdim de; bu nedenle biz profesyonel futbolcu olduğumuz için duygusallığa yer yok. Transferim konusunda da aynı profesyonellikte  düşünüyorum” diye konuştu.

 

BİRİNCİ MAĞDUR ANKARAGÜ TARAFTARI SONRA FUTBOLCULAR

 

Özgür, Ankaragücü’nden ayrılma düşüncesini ise şu sözlerle özetledi: “Ankaragücü’nde alacaklarımızla ilgili belli bir sıkıntı vardı. Bunun aşılamayacağını düşündüğümüz için Federasyon’a başvurduk. Geçen sene devre arasından bu yana para alamadığımız için mağdur olduk. Sonrasında Federasyon’a başvurduk, Ankaragücü’yle ilişiğim kesildi. Şu anda serbest bir futbolcuyum. Ankaragücü’nde çok güzel günlerim geçti. Burada en çok mağdur olan taraftar, ikinci ise futbolculardır.  Ankaragücü taraftarı benim için çok önemli bir yerde.  4 büyüklerden sonra en iyi taraftara sahip. Belki onlarınki kadar etkili bir taraftar grubuna sahip… Orada unutamayacağım maçlar oynadım. Ankaragücü’nün ligde kalmasını bütün kalbimle istiyorum. Umarım birileri Ankaragücü’ne sahip çıkar.

 

BilgiAtlasi.Com | Paylaştıkça Çoğalan Bilgi

Her alandan her konu ile ilgili 100 lerce 1000 lerce makale tanıtım yazısı servisler anlatımlar haberler videolar yazılar eğitimler sosyal medya da öne çıkan paylaşımlar ve daha fazlası