antalya avukat

www-gunes-gunes-av-tr-antalya-avukat Ulusal ve uluslararası alanda 1999 yılından beri antalya avukat olarak güneş hukuk bürosu hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetleri vermeye devam etmektedir.Güneş Hukuk Bürosu, yerli ve yabancı yatırımcıların Türkiye’ de yapmış oldukları yatırımlarda kurumsal açıdan da danışmanlık hizmeti vererek hukuki ilişkiler kurulurken ortaya çıkabilecek muhtemel sorunları, hukukun genel prensiplerine uygun uzlaşma yöntemleriyle çözümlemekte koruyucu hukuk mekanizmasını işletmektedir.

Antalya avukat olarak Hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. Etkin ve yetkin insan gücünü Hukuk Büromuza çekmek ve istihdam etmek, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak; verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkân tanımak ve işbirliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak Güneş Hukuk Bürosunun Temel Prensibidir.

Güneş Hukuk Bürosu, avukatlık ücretini , işin niteliğini, Antalya Barosu’nun tavsiye niteliğindeki ücret tarifesini ve avukatlık mesleğinin genel prensiplerini dikkate alarak belirlemektedir. Bu kapsamda, özellikle tüzel kişilerle olan ilişkilerde, avukatlık ücret sözleşmesi düzenleyerek danışmanlık ücretinin aylık ya da yıllık olarak ödenebilmesi imkanını sunabilmektedir. Yine hukuki danışmanlık konusuna göre saat bazında hesaplanacak danışmanlık veya hukuki hizmet ücreti belirlenebilmektedir.

Ayrıca gerekli olan durumlarda avukatlarımız dışında yine konusunda uzman mali müşavirler, akademisyenler ve tercüme ofisleriyle de bağlantılı çalışmalarımız sayesinde, antalya avukat olarak her yönüyle müvekkillerimize en nitelikli hizmetin ulaştırılmasını hedeflemekteyiz.

Daha fazla bilgi ve iletişim için www.gunes-gunes.av.tr adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir