Araç Kiralama Hizmetleri – Replease

Araç kiralama konusunda ekonomik fiyatlar sunan Replease, araç sınıflarına göre fiyat uygulaması ile en uygun fiyattan araç kiralama işlemlerinizi gerçekleştirmenizi sağlar. Sizler için sunduğumuz araçlar her zaman yeni ve düşük kilometreli araçlar olmaktadır. Farklı araç sınıflarını sizlere sunarak bütçenize uygun olan araçları kiralama imkanı da sunulmaktadır. Eco Konfor, Orta, Orta Konfor ve Üst Konfor araç sınıflarımızda sizlere sınıfının en iyi araçlarını sunarak kaliteli bir hizmet almanız sağlanmaktadır. Araç teslimatı gerçekleştirilirken de sizlere herhangi bir senet gibi değerli evrak imzalatılmaz. Firmamız sizlerden araçlarını sınıflarına göre belirlediği provizyon ücretleri talep etmektedir. Bu ücretler araçların sınıfına göre değişmekte ve kredi kartınızdan çekilmektedir. Kredi kartınızdan çekim işlemleri yapıldığında bu tutar havuzda bekletilmekte ve aracı teslim ettiğiniz günden sonra herhangi bir trafik cezasının olmaması durumunda kredi kartınıza iade edilmektedir.

Replease, her zaman kalitesinden ödün vermeden müşterilerine araç kiralama imkanı sunmaktadır. İstanbul ve Çanakkale’de bulunan şubelerimiz ile her zaman hizmet vermeye hazır olan firmamız sayesinde bu şehirlere yapacağınız ziyaretlerde araç kiralama imkanlarından yararlanabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz araçların hepsi bakımlı ve yeni model olmaktadır. Böylelikle her zaman sorunsuz ve yeni araçlara binmenin keyfini yaşayabileceğiniz bir araç kiralama firması ile çalışmış olmaktasınız. Aynı zamanda araçlara ek aksesuar ekleme imkanınızda bulunmaktadır. Araçlarımıza çocuk koltuğu, navigasyon, ilave kilometre gibi ek özellikle eklenebildiği gibi sigorta kapsamını yükseltmek içinde sizlere çeşitli özelliklere sahip hasar sigortaları da sunmaktayız.

Firmamızın bu eşsiz hizmetlerinden yararlanarak sizlerde sorunsuz ve güven içerisinde araç kiralamanın keyfini yaşayabilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden kiralama işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz gibi şubelerimizden de kiralama gerçekleştirilmektedir. Sizlerde uygun fiyatlardan ve kaliteli hizmetten yararlanmak için bizleri tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir